ARE YOU READY FOR
SECURITY?

Gwałtowny wzrost cyberprzestępczości wymusza stosowanie nowych mechanizmów ochrony, które są w stanie odpierać nawet najbardziej zaawansowane ataki.

Dotychczas stosowane zabezpieczenia z uwagi na ograniczoną wydajność i zakres działania ustępują miejsca nowoczesnym, wysokowydajnym systemom bezpieczeństwa kompleksowo realizującym wielowymiarowe funkcje ochronne w całej organizacji.

W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie sprawdzone rozwiązania bezpieczeństwa nowej generacji stanowiące jedyną odpowiedź, efektywnie adresującą wyzwania dzisiejszych czasów.
 

Nasza Oferta

Specjalizujemy się w implementacji rozwiązań i świadczymy profesjonalne usługi w obszarze bezpieczeństwa nowej generacji: ochrony styku z Internetem, wnętrza sieci, a także systemów przemysłowych i infrastruktury krytycznej.

Ochrona brzegu sieci

Ochrona wnętrza sieci

Ochrona infrastruktury krytycznej

Infrastruktura sieciowa

KILKA SŁÓW O NAS

Chronimy najcenniejsze zasoby firm

Co robimy?

Współpracujemy ze światowymi liderami rynku zabezpieczeń oraz wprowadzamy na polski rynek unikalne rozwiązania IT Security. Są to wysoko wyspecjalizowane produkty, adresujące najbardziej wyrafinowane potrzeby naszych klientów.
Firmę współtworzą ludzie z pasją i doświadczeniem, którzy swoją dotychczasową karierę rozwijali w dużych, światowych korporacjach. 
Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu doradzamy, projektujemy i wdrażamy rozwiązania chroniące najcenniejsze zasoby w organizacji. 

Chronimy!

Nowe zagrożenia w świecie IT zmuszają do ciągłych poszukiwań nowych rozwiązań z branży Security, pozwalających chronić najcenniejsze zasoby w organizacji. Znajomość unikalnych, specjalistycznych produktów wraz z umiejętnością ich łączenia pozwalają na budowanie komplementarnych rozwiązań chroniących aktywa informacyjne naszych Klientów. Proponowane przez nas rozwiązania składają się z zastosowania produktów o unikalnych cechach, połączonych w taki sposób, aby jak najlepiej adresowały potrzeby i wymagania naszych Klientów.
Skontaktuj się z nami

DLA KOGO PRACUJEMY

Wykonujemy zlecenia dla największych firm w Polsce