Newsletter

Zapisz się do newslettera

* pola wymagane

Zaznacz wszystkie formy kontaktu na jakie wyrażasz zgodę w celu otrzymywania informacji o oferowanych przez nas rozwiązaniach, organizowanych konferencjach oraz aktualnościach ze świata IT Security.

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera klikając w odpowiedni link umieszczony w stopce e-maila bądź wysyłając wiadomość z rezygnacją na adres biuro@eversys.pl

 


 
Dbanie o odpowiedni poziom bezpieczeństwa informacji nie jest proste, zwłaszcza w dobie wciąż rozwijających się technologii. Chcemy w tym pomagać. Naszą misją jest dostarczanie systemów i usług najwyższej jakości oraz budowanie świadomości na temat istniejących cyberzagrożeń.

Jeżeli chcesz być z nami w stałym kontakcie i otrzymywać informacje o oferowanych przez nas rozwiązaniach, organizowanych konferencjach oraz aktulnościach ze świata IT Security - zapisz się do naszego Newslettera. 

Administrorem danych jest Eversys sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 146C.  Dbamy o cyberbezpieczeńśtwo i o dane osobowe, które do nas trafiają. Poniżej znajdziesz informacje o tym jak to robimy:
 1. Administratorem danych osobowych jest Eversys sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 146C, 02-305 Warszawa.
 2. Przetwarzamy dane w celu prowadzenia działań marketingowych naszej firmy i usług. Między innymi w celu przesyłania newslettera, ale także analizowania tego jak często jest otwierany i które z przesłanych informacji wzbudzają największe zainteresowanie. 
 3. W każdej chwili możesz się z nami skontaktować za pomocą:
  1. poczty tradycyjnej, pisząc na adres Eversys sp. z o.o., al. Jerozolimskie 146C, 02-305 Warszawa 
  2. poczty elektronicznej pisząc na adres: biuro@eversys.pl
 4.  Przekazując swoje dane, wciąż masz nad nimi kontrolę. W każdej chwili możesz skorzystać z prawa: 
  1. dostępu do swoich danych, 
  2. poprawiania ich, 
  3. żądania ich usunięcia, 
  4. ograniczenia przetwarzania, 
  5. wniesienia sprzeciwu co do ich dalszego przetwarzania  - jeżeli przetwarzamy dane na potrzeby marketingu bezpośredniego nie trzeba takiego sprzeciwu uzasadniać. Jeżeli przetwarzamy dane na podstawie innych naszych prawnie uzasadnionych interesów, taki sprzeciw wymaga uzasadnienia występującą szczególną sytuacją. 
 5. Jeżeli uznasz, że przetwarzamy dane niezgodnie z prawem możesz wnieść skargę do Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 6. Przetwarzamy dane w celu prowadzenia działalności marketingowej przy wykorzystaniu śrdoków komunikacji eletkronicznej i telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Zgoda, którą wyrażasz klikając w przycisk „zapisz się do newslettera” jest dobrowolna, jednak bez niej, nie otrzymasz newslettera. 
 7. Dane przetwarzamy w oparciu o: 
  1. Art. 6 ust. 1 lit. f RODO czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Przepis ten mówi o przetwarzaniu danych na podstawie uzasadnionego interesu prawnego. Dla nas takim właśnie uzasadnionym interesem jest prowadzenie działalności marketingowej oraz analizowanie, które z  treści budzą największe zainteresowanie. 
  2. art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne, które wymagają zgody odpowiednio na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną i przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych
 8. Dane przekażemy: 
  1. Dostawcy narzędzia Mailchimp
  2. Dostawcy narzędzia GSuite
 9. Dane umieszczone w ankiecie będziemy przetwarzać przez czas prowadzenia przez nas działalności marketingowej lub do odwołania zgody na otrzymywanie wiadomości na adres mailowy. 


  Jeżeli nie chcesz otrzymywać od nas kolejnych wiadomości, bądź chcesz zrealizować inne ze swoich praw prosimy poinformuj nas o tym pisząc na adres: biuro@eversys.pl