INFRASTRUKTURA SIECIOWA

Firma oferuje produkty pozwalające budować doskonałą infrastrukturę sieciową niezależnie od tego czy jest to niewielka sieć biurowa czy ogromna sieć typu MAN. Cechą charakterystyczną oferty jest wspólne zarządzanie przełącznikiem, ruterem czy rozwiązaniem bezpieczeństwa. Wyraźnym dążeniem firmy, które jest już zrealizowane w znaczącym stopniu jest oparcie produktów o jeden, spójny system operacyjny JunOS.

Rozwiązania Juniper w połączeniu z uzupełniającymi systemami kluczowych partnerów dostarczają użytkownikom kompletne rozwiązanie bezpieczeństwa od zabezpieczeń bazowych do szeroko rozumianych polityk bezpieczeństwa.

Firma oferuje warstwowe rozwiązanie bezpieczeństwa nie poddające się żadnym kompromisom w sensie głębokości i szerokości, oferując ochronę od połączeń bramowych do szeroko rozumianych kluczowych, krytycznych aplikacji i zasobów z wykorzystaniem takich technik jak: wirtualne sieci prywatne VPN, ochrona przed atakami typu „odmowa dostępu”, systemy zaporowe oraz zabezpieczenia przed intruzami.